Lista subskrybentów
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
- dopisz - wypisz
2011-2014
 

Lata 2011-2014:

 

 

  1. 28.04.2011r. – I miejsce w VIII Ogólnopolskim Spotkaniu Zespołów Tanecznych „Spontan” w Teatrze Polskim w Warszawie
  2. 11.06.2011r. – I miejsce w Interpretacjach Tanecznych POWIEW w Tarnobrzegu
  3. 11.06.2011r. - II miejsce w Interpretacjach Tanecznych POWIEW w Tarnobrzegu
  4. 18.06.-19.06.2011r. – 6 miejsce – duet do lat 11 na KM IDO Show Dane w Twardogórze, 17 miejsce – solo 12-15 lat na KM IDO Show Dane, 15 miejsce – solo 16+ lat na KM IDO Show Dane, 6 miejsce – formacja 12-15 lat na KM IDO Show Dane, 3 miejsce – mini produkcja na KM IDO Show Dane, 4 miejsce- mini formacja 12-15 lat na KM IDO Show Dane, 10 miejsce – mini formacja 16+ lat na KM IDO Show Dane
  5. 29.09.-02.10.2011r. – 1 miejsce i Puchar Świata IDO Mistrzostwa Świata Street Dance Show i HipHop Cups 2011 w Słowenii
  6. 07.10.-09.10.2011r. – 22 miejsce IDO European Showdance Championships and Cups 2011 w Serbii, Belgrad
  7. 19.10.2011r. – III miejsce I wyróżnienie na IX Międzynarodowym Festiwalu Zespołów Tanecznych “O Laur Rzecha” w Rzeszowie
  8. 12.11.2011r. – Grand Prix i Nagroda Publiczności w  VII Impresjach Tanecznych w Piotrkowie Trybunalskim
  9. 23.04.2012r. - III miejsce (kat. do 11 lat), I miejsce (kat. 12-15 lat), GRAND PRIX Przeglądu (kat. 17-19 lat) w VII Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Grodzisku Mazowieckim
  10. 19.05.2012r. - III miejsce (kat. do lat 11), II miesjce (kat. 16+ lat) w IV Interpretacjach Tanecznych "Powiew" w Tarnobrzegu 
  11. 26.05.-27.05.2012r. - Miejsce 20 – Solo do lat 11 – Paulina Jaroń, Miejsce 7 – Duet do lat 11 – Jagoda Pilawa i Joanna Rut, Miejsce 6 – mini Formacja do lat 11, Miejsce 11 – Solo 12-15 lat – Jadwiga Leńczyk, WICEMISTRZOSTWO POLSKI – mini Formacja 16+ lat, Miejsce 15 – Solo 16+ lat – Wiktoria Krywult, Miejsce 17 – Solo 16+ lat – Monika Hołub, WICEMISTRZOSTWO POLSKI – mini Produkcja, WICEMISTRZOSTWO POLSKI – Produkcja na KM IDO Show Dance, Synchro Dance, mini Production, Production w Szamotułach
  12. 25.10.-28.10.2012r. - 14 miejsce na European Show Dance Championships w Pécs na Węgrzech
  13. 17.11.2012r. - 3 miejsce w kat. inne propozycje taneczne-duety, 2 miejsce w kat. inne propozycje taneczne-mini formacje oraz 1 miejsce wkat. inscenizacja taneczne-formacje DO LAT 11; 3 miejsce w kat. inscenizacja taneczna-formacje 12-15 LAT, 2 miejsce w kat. inne propozycje taneczne-mini formacje oraz 1 miejsce w kat. inscenizacja taneczna-formacje 16-25 LAT, GRAND PRIX przeglądu na VI Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych "Taneczne Pejzaże" w Górze Kalwarii
  14. 29.11.-01.12.2012r. - 5 miejsce w kat. PRODUKCJE, 12 miejsce w kat. MINI FORMACJE SENIORÓW na IDO WORLD SHOW DANCE CHAMPIONSHIPS w Riesie w Niemczech
  15. 09.04.2013r. - 2 miejsce (w kat. wiekowej 13-18 lat) w V Podkarpackim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Złoty Gryf" w Dębicy
  16. 12.04.2013r. - Nagroda Publiczności w IX Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych w Piotrkowie Trybunalskim
  17. 20.04.2013r. - I miejsce (w kat. wiekowej 16+), II miejsce (w kat. wiekowej 10-15 lat) w VII Przeglądzie Młodzieżowych Form Tanecznych w Głogowie Małopolskim
  18. 21.06.-23.06.2013r. - BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI-kat. mini Produkcje, 5 miejsce-kat. mini formacje 16+, 6 miejsce-kat. formacje 16+, 6 miejsce-kat. mini formacje 11-, 6 miejsce-kat. soliści 11-, 12 miejsce-kat. mini formacje 12-15 na KM IDO Show Dance, mini Production i Production w Siedlcach
  19. 16.11.2013r. - I miejsce w kat. mini formacje do lat 11, I miejsce w kat. mini formacje 16-20 lat, I miejsce i "Złoty Pejzaż" w kat. insenizacja taneczna 16-20 lat, I miejsce i "Złoty Pejzaż" w kat. etiuda taneczna 16-20 lat w VII Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych "Taneczne Pejzaże" w Górze Kalwarii
  20. 30.11.2013r. - II miejsce i dwa wyróżnienia w VI Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Power Dance" w Bełchatowie
  21. 28.02.2014r. - I miejsce w kat. 12-15 lat, I miejsce w kat. powyżej 16 lat w X Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Klaunada" w Rakszawie
  22. 22.03.2014r. - I miejsce w kat. 7-13 lat, Tytuł Grand Prix całego Przeglądu na VI Podkarpackim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Złoty Gryf" w Dębicy 
  23. 04.04.-06.04.2014r. - Wicemistrzostwo Polski w kat. produkcje, 4 miejsce w kat. mini produkcje, 5 miniejsce w kat. formacje 16+, 6 miejsce w kat. formacje 12-15 lat, 7 miejsce w kat. mini formacje 12-15 lat w KM IDO Show Dance, Jazz Dance, Mini Productions i Productions w Kielcach
  24. 28.06.2014r. - III miejsce w kat. 7-11 lat, I miejsce w kat. 12-15 lat, I miejsce w kat. powyżej 15 lat oraz Nagroda Jury Młodzieżowego w kat. powyżej 15 lat w IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Intermedium" w Krośnie

 

 

 

 


 

Iskierka
Zespół Taneczny Iskierka, 37-100 Łańcut, woj. podkarpackie
tel.: 669 757 675, email: iskierka.dance@op.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI